Menu
1 / 0
Aktualności /

Informacja z zebrania zarządu w dniu 26.06.2016, Bydgoszcz

Informacja z zebrania zarządu w dniu 26.06.2016, Bydgoszcz

 

 

 

 

  1. J. Skucha przedstawił aktualną sytuację finansową przygotowaną przez Główną Księgową.
  2. H. Olszewski przedstawił wszystkie pisma-prośby dotyczące zawodników, którzy nie spełnili kryteriów PZLA do udziału w ME w Amsterdamie– dokument stanowi załącznik, Zarząd ustosunkował się do każdego podania. Następnie została przedstawiona lista kandydatów na Mistrzostwa Europy – Amsterdam 2016. L. Leszczyński wyraził swoją wątpliwość dotyczącą wskazania przez trenera J. Lisowskiego 6. zawodnika do sztafety 4x400 M.
  3. Odbyła się dyskusja nt. projektu kalendarza PZLA na rok 2017. Wszystkie wnioski wynikające z dyskusji będą złożone w formie mailowej przez członków zarządu.
  4. J. Skucha przedstawił pismo w sprawie hali lekkoatletycznej na Golęcinie w Poznaniu. S. Chmara zaproponował stanowisko PZLA – Zarząd wspiera rozbudowę infrastruktury lekkoatletycznej na Golęcinie, ale lokalizacja i plan zagospodarowania przestrzennego nie leży w gestii PZLA.
  5. J. Skucha przedstawił pismo Z. Polakowskiego dotyczące rezygnacji z funkcji wiceprezesa Zarządu. Odbyła się dyskusja nt. wpływu doniesień medialnych na wizerunek i PR Związku.
  6. MŚ Półmaraton – P. Długosielski przedstawił prezentacje i wstępne wnioski z materiałów dostarczonych przez komitety organizacyjne z Gdańska i Sopotu, Gdyni oraz Warszawy. W dyskusji zwrócono uwagę na konieczność bliskiej współpracy pomiędzy potencjalnym organizatorem mistrzostw a PZLA. Postanowiono przełożyć podjęcie decyzji na październik i zaprosić przedstawicieli wszystkich 3. miast na posiedzenie Zarządu.
Powrót do listy

Więcej