Menu
1 / 0
Aktualności /

Informacja z zebrania zarządu w dniu 24.07.2016, Bydgoszcz

Informacja z zebrania zarządu w dniu 24.07.2016, Bydgoszcz 

 

  1. P. Długosielski i J. Skucha przedstawili informację na temat działań biura podjętych od ostatniego zebrania – odnotowano m.in. spotkanie medalistów ME w Amsterdamie oraz władz Związku z Prezesem Rady Ministrów.
  2. K. Kęcki przedstawił sprawozdanie z ME w Amsterdamie.
  3. J. Skucha przypomniał proces głosowania  propozycji składu PZLA na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Odbyła się dyskusja nt. osób powołanych po zatwierdzeniu głównej grupy lekkoatletów. L. Leszczyński poprosił o informację nt. trenera Janusza Wąsowskiego oraz zawodnika Karola Zalewskiego – zostały wyjaśnione wątpliwości dotyczące nieobecności trenera w zaproponowanym składzie oraz gotowość zawodnika do udziału w sztafecie 4x400 M.
  4. Z. Polakowski przedstawił sprawozdanie z ME U18 w Tbilisi. Było kilka przypadków, w których mało zabrakło do medalu – kontuzje, brak doświadczenia, nieodpowiednia dieta.
  5. L. Leszczyński poinformował o aktualnym statusie przygotowań do KZD. Ustalono listę czynności do wykonania.
  6. S. Chmara poruszył temat opieki medycznej w PZLA na podstawie sprawy E. Swobody z MŚ U20 w Bydgoszczy (propozycja badania USG w poniedziałek po MŚ).
  7. S. Chmara złożył wniosek o uczestnictwo pani Iwony Krupy w Igrzyskach Olimpijskich w charakterze trenera (koszty jej uczestniczenia będą pokryte ze środków sponsorskich). Wniosek został zaakceptowany przez zarząd.
Powrót do listy

Więcej