1 / 0

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Szczecinie rozpoczęta

Anna Mielcarek (AZS Poznań) została pierwszą mistrzynią XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Szczecinie, wygrywając chód na 5000m w 24:34.44. Sesja poranna pierwszego dnia odbywała się przy pochmurnej pogodzie i wietrze sięgającym 5 m/s.

Anna Mielcarek (AZS Poznań) została pierwszą mistrzynią XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej do piątku w Szczecinie, wygrywając konkurencję chodu sportowego na dystansie 5000m w czasie 24:34.44. Sesja poranna pierwszego dnia odbywała się przy pochmurnej pogodzie i silnym wietrze sięgającym 5 m/s.

Anna Mielcarek wyprzedziła o prawie 15 sek Joannę Strycharz (LKS Stal Mielec) oraz o ponad 51 sek Joannę Koszałko (MKS Żak Biała Podlaska). Z 20 startujących zawodniczek 19 dotarło do mety, a jedna została zdyskwalifikowana.