Paweł Fajdek zwycięstwem na Stadionie im. Raul Guidobaldi w Rieti zakończył udział w tegorocznym challenge’u IAAF w rzucie młotem.
Wg nieoficjalnej punktacji lekkoatleci KS AZS AWF Kraków zostali zwycięzcami TAMEX Ligi Lekkoatletycznej 2014 wyprzedzając w łącznej punktacji za dwie rundy AZS-AWF Warszawa i KS Podlasie Białystok oraz SL WKS Zawisza Bydgoszcz.
W sobotę w Białogardzie podczas mityngu KL Iskra 19-letnia Marcelina Witek (SKLA Słupsk) w pierwszej kolejce konkursu rzutu oszczepem osiągnęła znakomity wynik 61.24, jej dotychczasowy rekord Polski juniorek wynosi 57.31.
Piotr Małachowski po raz drugi w karierze zwyciężył w klasyfikacji generalnej rzutu dyskiem w cyklu Diamentowej Ligi, w sobotnim finale w Brukseli zajął drugie miejsce osiągając odległość 67.35.
Aż jedenaścioro polskich lekkoatletów wystąpi w ostatnim mityngu Diamentowej Ligi, który w piątek zostanie rozegrany na Stadionie króla Baudoina I w Brukseli.
Dziesięcioro polskich lekkoatletów zostało powołanych do reprezentacji Europy, która w dniach 13-14 września na stadionie w Marrakeszu będzie rywalizować w 2. Pucharze Interkontynentalnym z zespołami z Ameryki, Afryki oraz Azji i Pacyfiku.
Paweł Wojciechowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) z rezultatem 5.70 zajął drugie miejsce w 10. konkursie skoku o tyczce „Domspringen" rozegranym na placu Katschhof, usytuowanym pomiędzy słynną katedrą i gotyckim ratuszem, w Akwizgranie.
Poniżej publikujemy, przesłany przez organizatora ostateczny program minutowy finału Tamex Ekstraklasy Lekkoatletycznej uwzględniający prośby startujących klubów.
Robert Sobera (KS AZS AWF Wrocław) świetnym wynikiem 5.80 zwyciężył w obchodzącym 50. rocznicę konkursie skoku o tyczce rozegranym we wtorek na placu Zanardelliego we włoskiej miejscowości Chiari, w regionie Lombardia w prowincji Brescia.
Z szóstki Polaków startujących we wtorek w 64. Memoriale Borisa Hanžekovića najwyższą lokatę zajęła Renata Pliś, która na dystansie 1500m uległa tylko Amerykance Brendzie Martinez.
Podczas 50. mityngu Palio Citta della Quercia (European Athletics Premium) w Rovereto Artur Kuciapski zajął drugie miejsce w biegu na dystansie 800m.
Mityng ISTAF w Berlinie był ostatnim zaliczanym do 5. edycji challenge’u IAAF w rzucie młotem; po raz drugi z rzędu, z niemal czterometrową przewagą nad Betty Heidler, triumfowała Anita Włodarczyk.
Siódmy start Tomasza Majewskiego w Zagrzebiu po raz czwarty przyniósł dwukrotnemu mistrzowi olimpijskiemu drugie miejsce w memoriale Borisa Hanžekovića.
15 lip 2024
41. PZLA Mistrzostwa Polski U23
11 lip 2024
30. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dz. 3
10 lip 2024
30. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dz. 2
09 lip 2024
30. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dz. 1
28 cze 2024
100. PZLA Mistrzostwa Polski
26 cze 2024
Nestle Cup Włocławek 2024
24 cze 2024
PZLA Mistrzostwa Polski U20 w Wielobojach 2024
2. Memoriał Czesława Cybulskiego
17 cze 2024
3. Memoriał Marka Zarychty
12 cze 2024
26. Mistrzostwa Europy - dzień 6
06 lut 2021
Jesteśmy jedną drużyną! Jesteśmy lekkoatletami
29 lis 2020
MP Kwidzyn 2020: złoto Krzysztofa Różnickiego
MP Kwidzyn 2020: złoto Klaudii Kazimierskiej
MP Kwidzyn 2020: złoto Juli Ścisłowskiej
MP Kwidzyn 2020: brąz Kacpra Lewalskiego
06 paź 2019
MŚ Doha 2019: sztafeta z awansem do finału
MŚ Doha 2019: Konrad Bukowiecki szóstym kulomiotem świata
MŚ Doha 2019: Marcin Krukowski po eliminacjach
MŚ Doha 2019: Karolina Kołeczek po I rundzie
05 paź 2019
MŚ Doha 2019: Paweł Wiesiołek 12. w wieloboju