Menu
1 / 0
Aktualności /

MCC Medale oficjalnym dostawcą medali PZLA

MCC Medale oficjalnym dostawcą medali PZLA

Firma MCC Medale - polski producent medali sportowych - została oficjalnym dostawcą medali PZLA w sezonie 2019.

W dniu 14 grudnia 2018 roku w siedzibie związku została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki a firmą MCC Medale, która będzie dostawcą medali i pucharów na PZLA Mistrzostwa Polski oraz zawody ogólnopolskie w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego!, a także wykonawcą medali pamiątkowych 100 - lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

MCC Medale to polski producent medali sportowych na zamówienie posiadający doświadczenie w realizacjach projektów na krajowe oraz zagraniczne zawody najwyższej rangi. Firma w swojej pracy stawia przede wszystkim na unikalne wzornictwo, nad którym czuwa zespół artystów-grafików przelewających na medale nawet najbardziej skomplikowane wizje projektów. Stale rozwijane techniki produkcji oraz dbałość o najwyższą jakość sprawia, że wytwarzane przez MCC Medale produkty spełniają wszystkie wymagania klientów firmy.

Twarzą kampanii promocyjnej marki MCC Medale została mistrzynią Europy w biegu na 400 metrów i w sztafecie 4 × 400 metrów oraz brązową medalistką mistrzostw świata w sztafecie 4 × 400 metrów Justyna Święty - Ersetic.

Współpraca z MCC Medale to także specjalna oferta dla okręgowych związków lekkiej atletyki oraz licencjonowanych przez PZLA klubów lekkoatletycznych. W przypadku zapotrzebowania wyżej wymienionych na medale sportowe na zawody, MCC Medale udzielać będzie rabatów w wysokości 15% - dla okręgowych związków lekkiej atletyki oraz 10% dla licencjonowanych klubów. Rabat obejmuje także inne produkty z oferty firmy - pinsy, monety oraz statuetki. Więcej informacji na stronie: www.mccmedale.pl

Powrót do listy

Więcej