Menu
1 / 0
Aktualności /

Konferencja on-line POLADA - 10 czerwca

Konferencja on-line POLADA - 10 czerwca

10 czerwca 2021 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja organizowana przez POLADA pod nazwą: „Współpraca narodowych organizacji antydopingowych ze służbami i prokuraturą  – nowy rozdział w walce z dopingiem w sporcie”.

Podczas konferencji zostaną poruszone istotne kwestie związane ze współpracą narodowych agencji antydopingowych ze służbami, kwestie prawne związane z działalnością antydopingową na podstawie ustawy o zwalczaniu dopingu w sporcie. Nie zabraknie interesujących tematów tj.: współczesne problemy kryminalizacji dopingu w sporcie, przestępczość farmaceutyczna czy śledztwa realizowane przez POLADA. Liczba prowadzonych śledztw i spraw nieanalitycznych stawia Polską Agencję Antydopingową wśród najprężniej działających agencji na świecie.

Wśród gości konferencji, m.in.: Prezydent WADA Witold Bańka, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Anna Krupka, Sebastino Gianluca reprezentujący EUROPOL, Przewodnicząca Panelu Dyscyplinarnego II Instancji Aleksandra Łysuniak-Strauch, Dorota Kwiatkowska reprezentująca Polskie Laboratorium Antydopingowe a także przedstawiciele Duńskiej i Austriackiej Agencji Antydopingowej. O dopingu z perspektywy zawodnika opowie Tomasz Majewski. Konferencję poprowadzi Paweł Wilkowicz.

Konferencja odbędzie się w formie online i będzie dostępna dla każdego, kto w dniu konferencji zaloguje się na specjalnie przygotowaną do tego celu platformę.

Link do platformy na której będzie dostępna nasza konferencja: https://app.livewebinar.com/421-651-552

Powrót do listy

Więcej