Menu
1 / 0
Aktualności /

Instruktor - Liderki lekkiej atletyki

Instruktor - Liderki lekkiej atletyki

Formularz będzie otwarty do dnia 26.09!

Droga Zawodniczko!

Polski Związek Lekkiej Atletyki ma przyjemność zorganizować wyjątkową edycję kursu instruktorskiego wyłącznie dla Kobiet! Szkolenie dedykowane jest głównie dla obecnych i byłych lekkoatletek, które mogą pochwalić się wysokimi wynikami sportowymi i w niedalekiej przyszłości chciałyby dzielić się zdobytym doświadczeniem i wiedzą z młodszymi zawodnikami, i w ten sposób rozwijać Królową Sportu.  Kurs ma na celu dostarczyć wiedzę jak w profesjonalny sposób przekazywać wiedzę i współpracować z dorosłymi zawodnikami / dziećmi i młodzieżą. Warunkiem udziału w programie jest ukończenie 18 lat oraz posiadanie wykształcenia minimum średniego. 

Ukończenie kursu będzie równoznaczne ze zdobyciem kwalifikacji instruktora Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, które umożliwiają podjęcie pracy w lekkoatletycznych klubach sportowych czy prowadzenia własnych zawodników. 

Poniższa ankieta ma na celu zbadanie zainteresowania programem. Przy ostatecznej rekrutacji będą brane pod uwagę: osiągnięcia sportowe, członkostwo w kadrze narodowej oraz uzasadnienie chęci wzięcia udziału. 

Formularz będzie otwarty do dnia 26.09!
Po tym terminie zgłoszenia zostaną zamknięte!


Program dofinansowany jest ze środków w ramach programu Solidarności Olimpijskiej!

Kurs realizowany bedzie w formie intensywnego szkolenia w terminie 7.10 do 16.10 w Lublinie.
Jedynym kosztem jaki poniosą uczestniczki szkolenia, będzie koszt noclegu z wyżywieniem.

Zgłoszenia proszę robić przez formularz 

Zalecamy by formularz otwierać używając przeglądarki na komputerze dla jego poprawnego wyświelania.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabela rozmiarów koszulek, prosimy o zaznaczenie wybranego rozmiaru.
rozmiary

 

Powrót do listy

Więcej