Menu
1 / 0
Aktualności /

Kariera dwutorowa 2023 – Od zawodnika do trenera

Kariera dwutorowa 2023 – Od zawodnika do trenera

Zawodniku / Zawodniczko Kadry Narodowej,
powracamy do Was z programem Kariery Dwutorowej, czyli specjalną ofertą szkoleniową z myślą o Waszej przyszłej pracy zawodowej. W ramach programu, finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, będziecie mieć szansę wziąć udział w specjalnej edycji kursów instruktorskich, dedykowanej wyłącznie obecnym zawodnikom Kadry Narodowej.

Ukończenie kursu będzie równoznaczne ze zdobyciem Kwalifikacji Instruktorskich Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, które są niezbędne do podjęcia pracy w lekkoatletycznych klubach sportowych czy prowadzenia własnych zawodników.

Wymogi:
Do programu mogą przystąpić tylko osoby spełniające poniższe kryteria:
- kończone 18 lat posiadanie wykształcenia min. średniego
- bycie członkiem Kadry Narodowej i Kadry Narodowej B w roku 2023

Opis programu:
W ramach programu odbędzie się specjalnie zorganizowana edycja kursów Instruktorskich przeznaczona tylko dla zawodników Kadry Narodowej.
Kursy przyjmą formę intensywną tzn. przez 10 dni z rzędu odbywać się będą zajęcia teoretyczne i praktyczne z poszczególnych konkurencji lekkoatletycznych. Do wyboru będzie jedna z trzech lokalizacji (Cetniewo, Karpacz, Kielce).

Obecność na wszystkich blokach będzie obowiązkowa bez możliwości opuszczenia jakichkolwiek zajęć.

W ramach programu uczestnik ma zapewnione:
- udział w kursie,
- dostęp do materiałów dydaktycznych na platformie szkoleniowej,
- 2 książki,
- przystąpienie do egzaminu,
- wydanie kwalifikacji (dyplomu oraz rocznej licencji po zdanym egzaminie).

Cel:
Celem programu jest wsparcie obecnych zawodników w uzyskaniu kompetencji i kwalifikacji poszukiwanych na obecnym rynku pracy oraz ułatwienie startu kariery zawodowej po zakończeniu kariery zawodniczej lub jeszcze w trakcie jej trwania. Zdobyta w trakcie trwania kariery zawodniczej wiedza jest niezwykle cenna, a wsparta dodatkową wiedzą teoretyczną i praktyczną przekazaną przez Trenerów klasy Pierwszej oraz Mistrzowskiej w czasie trwania kursu zapewni solidne podłoże do rozpoczęcia pracy jako instruktor lekkiej atletyki. Doświadczenie zdobywasz już teraz, kwalifikacji też nie odkładaj i dziel się wiedzą z młodszym pokoleniem!

Uwaga formularz ze zgłoszeniami będzie otwarty do 31 lipca!
link do formularza: klik! https://forms.office.com/e/ijRhSC8fg8

Program Kariery Dwutorowej dofinansowano ze środków budżetowych, których dysponentem jest Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Powrót do listy

Więcej