1 / 0

Żebrowski czwarty w 30. mili na Ibizie

Krzysztof Żebrowski (UOLKA Ostrów Mazowiecka) uplasował się na czwartej pozycji w dobrze obsadzonym biegu ulicznym rozegranym po raz trzydziesty na dystansie jednej mili (1609.27 m) na hiszpańskiej wyspie Ibiza.

Krzysztof Żebrowski (UOLKA Ostrów Mazowiecka) uplasował się na czwartej pozycji w dobrze obsadzonym biegu ulicznym rozegranym po raz trzydziesty na dystansie jednej mili (1609.27 m) na hiszpańskiej wyspie Ibiza.

Triumfowali Hiszpanie David Palacios przed Adeelem Mechalem, którzy uzyskali czas 4:19. Z sekundową stratą na trzeciej pozycji na mecie zameldował się Serb Goran Nava (drugi przed rokiem). Krzysztof Żebrowski osiągnął rezultat 4:24, o sekundę wyprzedzając Kubańczyka Mauri Castillo, Brytyjczyka Steve’a Davisa i Hiszpana Alberto Imedio oraz o dwie sekundy dobrze znanego Brytyjczyka Michaela Rimmera.
Jedenaste miejsce zajął Krystian Zalewski (4:29), a 17. - Marcin Fudalej (4:33).

Bieg pań wygrała Hiszpanka Cristina Torres (5:02), Aleksandra Chałubek (UKS Barnim Goleniów) była czwarta (5:21), wystartowało osiem zawodniczek.

Pełne wyniki:   IBIZA