1 / 0

Wojciechowski wygrywa 28. Tyczkę na Molo

W rozegranym w trudnych warunkach atmosferycznych (zawody przerywano z powodu intensywnych opadów deszczu, wiał silny wiatr) konkursie Tyczka na Molo (Lekkoatletyczny Puchar Polski) zwyciężył, z rezultatem 5.40, Paweł Wojciechowski z bydgoskiego Zawiszy.

Wojciechowski poprzeczkę zawieszoną na 5.40 pokonał w pierwszej próbie. Zawodnik bydgoskiego Zawiszy bezskutecznie atakował wysokość 5.50. Za plecami naszego mistrza świata z Daegu mityng ukończył Łotysz Mareks Ārents, który także skoczył 5.40. Podium dzisiejszych zawodów uzupełnił klubowy kolega zwycięzcy Adam Lisiak – 5.30.